Vojta Koudela

David Jánský, Jindra Dobrovolný, Martin Vondrouš, Maty Rež

Tonda Branský, Vašek Branský, Honza Siska (Dosty Dostálek), Tom Netuka

Pája Jičínský, Filip Abbrent (Štěpán Dobrovolný)

Zhruba první čtvrthodinka byla v naší režii. V pokutovém území domácích jsme si vytvořili několik nebezpečných situací, ale nedokázali jsme je fotbalově vyřešit. Vašek ze slibné pozice přestřelil a zákrok na Filipa v pokutovém území rozhodčí neposoudil jako penaltový.  Domácí se po minulém víkendu dokázali zaktivizovat, doplnili personální stav a naše útoky zkušeně odráželi, přičemž nevynechali žádnou příležitost k protiútoku. Nutno si přiznat, že soupeř  působil fotbalověji a my, jako bychom byli překvapeni jeho kvalitou, jsme nebyli schopni jednoduše, účelně a hlavně přesně reagovat. Tak nám nezbývalo, než to urvat vůlí. Po půlhodině hry se konečně gólově prosadil Vašek. Bohužel obratem jsme inkasovali. Ve 35. minutě se Pája objevil před gólmanem domácích a na malém prostoru jej přeloboval. Ani ve druhé půlce jsme nedokázali soupeře fotbalově přehrát. Hra se vyznačovala zejména nepřesnými přihrávkami a neurovnaně se  přelévala ze strany na stranu. Utkání se lámalo po hodině hry. Nejprve se do rychlého útoku dostala dvojice Vašek – Filip a konečně jsme viděli fotbalové řešení. Za stavu 1 : 3 mohl zápas definitivně rozhodnout Filip, ale v situaci sám na brankáře nedal. Další příležitost měl David Jánský. Z malého vápna přestřelil.  Místo uklidnění přišel hektický závěr.  V závěrečné desetiminutovce se dvakrát řítil na brankáře Dosty. Při druhém pokusu se již dostal za brankáře, ale brankář zatáhl za záchrannou brzdu a byl po zásluze oceněn červenou kartou.  90. minutu ještě oživil pěstním soubojem David Jánský a po následném trestném kopu byl nervózní zápas ukončen. Po fotbalové stránce jsme moc spokojeni nebyli. Na druhou stranu to kluci dokázali strhnout na svoji stranu, byť se jim moc nedařilo.

Both comments and pings are currently closed.