Vojta Koudela

David Jánský – Jindra Dobrovolný  –  Martin Vondrouš –  Michal Zounar

Zdeněk Peml (Maty Rež) –  Tonda Branský (Roman Vašíček) – Vašek Branský (Honza Siska) – Tomáš Netuka (Honza Novotný)

Filip Abbrent, Míra Kouba

Utkání jsme začali aktivněji, lépe jsme kombinovali a proto jsme více času trávili na polovině soupeře. Ve 20. minutě jsme neuhlídali rychlý brejk a prohrávali jsme  1 : 0. První gól nás nerozhodil, a tak jsme pokračovali v kombinační hře, ale útok jako by byl od ostatních řad odříznut a náš tlak do branky byl trochu instantní. Za další čtvrthodinu jsme z rychlého brejku inkasovali podruhé. To už bylo na pováženou, ale vzhledem k tomu, že jsme měli míč více pod kontrolou, to ještě nebylo tak tragické. Na třetí gól jsme ještě dokázali obratem reagovat a poločasový stav 3 : 1 byl ještě hratelný. Druhý poločas jsme začali tlakem, ze kterého jsme vytěžili jen tyčku. Za naší převahy přišel další brejk a čtvrtý gól v naší síti. Z přísné penalty jsme opět snížili a pořád bylo o co hrát, ale obranná činnost nebyla v tomto zápase na potřebné úrovni a nakonec z toho resultoval debakl. Nejvíce zamrzí, že to byl zatím nejhratelnější soupeř, ale fotbal je o gólech a efektivitě zakončení.

Both comments and pings are currently closed.