Úvod soutěže je za námi

Máme za sebou 3 kola nového ročníku okresního přeboru. Úvodní výsledky naznačují, že soutěž bude náročná. V prvním kole jsme na domácím hřišti podlehli Křični 2 : 5. Byť výsledek vypadá hrozivě, je hrubě zkreslen pokutovými kopy a tendenčním řízením rozhodčího. Další víkend jsme putovali do Ostřešan. Po zkušenostech z loňského roku jsme neočekávali zázraky, ale remízový zápas rozhodli domácí včetně rozhodčího v poslední minutě.  Největší ztrátou však bylo zranění Vaška. Třetí zápas pro Opatovicím byl do jisté míry stěžejní. Posílení hosté jsou v „laufu“ a my jsme vedle Vaška postrádali další tři hráče. Tentokrát sle stálo štěstí na naší straně a po gólové přestřelce ve druhém poločasu jsme vyhráli 3 : 2.

Both comments and pings are currently closed.