Maty Rež – Martin Vondrouš – Jindra Dobrovolný – David Jánský

Vašek Branský

Tomáš Netuka (Štěpán Dobrovolný) – Pája Jičínský – Tonda Branský (Jirka Lukáš)

Honza Novotný (Honza Siska) – Filip Abbrent

K utkání v Čívicích jsme přistoupili s maximální zodpovědností a na hřišti to bylo znát. První poločas probíhal v naší režii. Hned ve třetí minutě se po kombinační akci ocitl ve střelecké příležitosti Vašek a zodpovědně zakončil. Vedoucí gól nás nakopl a zaskočené domácí jsme v úvodních fázích evidentně přehrávali. Když Tomáš Netuka v sedmnácté minutě zvyšoval na 2 : 0, zdálo se nám, že je to málo. Bohužel střelecká produktivita není naše silná stránka, a tak bylo zaděláno na dramatizaci. Domácí se pokusili změnit průběh hry hysterickou reakcí na střet Honzy Novotného s gólmanem a od tohoto incidentu se utkání změnilo v nelítostnou bitvu na hranici únosnosti. To samozřejmě vyhovovalo domácím. Kluci však hráli zodpovědně, nenechali se rozhodit a těsně před koncem poločasu přidal Filip pojistku na 0 : 3 z pohledu domácích. Do kabin jsme odcházeli sice spokojeni, ale všichni jsme věděli, že mohlo být po zápase. Do druhého poločasu domácí přidali na důrazu a hru přesunuli více před naši branku. Zvýšená aktivita vynesla domácím snížení na 1 : 3 po průniku Vasileva. Znovu musím zopakovat, že kluci přistoupili k utkání maximálně zodpovědně a drama nepřipustili. Když v sedmdesáté minutě střídající Honza Siska zvyšoval na 1 : 4, bylo rozhodnuto. Čtvrtý gól ubral domácím trochu energie, takže žádný závěrečný nápor se nekonal. Ačkoliv jsme byli spokojeni, nic není rozhodnuto musíme jet až do konce. Příští týden další smrťák Valy.