Sezóna se blíží ke konci

Po remíze 2 : 2 v Dašicích a povinném vítězství nad těžce zkoušenými Lány 8 : 0, nás čekají poslední dva zápasy. V neděli 9.6. hrajeme v Čívicích a 15.6. v sobotu na domácím hřišti zakončíme sezónu proti Jaroslavi. Následovat bude tradiční rozlučka. Ačkoliv by měl být postup již jistý je cílem klubu soutěž vyhrát. K tomu by mělo postačit jedno vítězství, které v zájmu poklidné rozlučky chceme získat již v Čívicích.

Do 12.6. musíme podat přihlášku do soutěžního ročníku 2019/20.

21.6. se koná galavečer okresního fotbalu, kde se budou předávat poháry. Bylo by asi vhodné, aby se někdo z nás zúčastnil, když už ne všichni. Akce se koná v Černé za Bory v hostinci U Kosteleckých.

Jak jste si jistě všimli, tak na hřišti probíhá za pochodu rekonstrukce sprch v žákovské kabině a v kabině u hostů, která zahrnuje instalaci samostatného bojleru pro každou kabinu, demolici příčky ve sprchách a přidání jedné sprchy. Obklady a dlažba. Když zbydou peníze, provede se rekonstrukce kabiny rozhodčího tak, aby zde byla k dispozici sprcha.

Na první týden v červenci je předběžně v jednání prosetí hřiště.

Doufám, že počítáte s tím, že tyto akce budou vyžadovat nezbytnou míru spolupráce ze strany oddílu, tedy hráčů  a to formou brigády. Pan Habiger již naznačil, že nejdůležitějším úkolem v rámci regenerace hřiště  je momentálně odplevelení.

Dále na vás apeluji, aby jste v rámci plánování rozlučky byli obezřetní, případná účast v okresním přeboru bude drahá a momentálně je nad naše finanční možnosti. Navíc všichni víme, že naše hřiště již jednou bylo předmětem kontroly ze strany OFS a nelze vyloučit ani možnost, že bude označeno jako nezpůsobilé pro utkání OP a budeme si muset hledat hřiště jiné.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.