Vojta Koudela

David Jánský – Tonda Branský – Jindra Dobrovolný – Maty Rež

Roman Vašíček – Vašek Branský – Pája Jičínský – Tomáš Netuka (Martin Friedrich)

Jirka Lukáš (David Gloza) – Filip Abbrent (Štěpán Dobrovolný)

Když se v páté minutě řítil na Vojtu obávaný střelec Hochman, tak jsme si říkali, že to zase budou nervy. Jenže Vojta nás podržel a položil tak základ našemu vítězství. Ačkoliv jsme byli iniciativnější, prosadili jsme se až z penalty, kterou zařídil Filip a proměnil Pája. Před poločasovou přestávkou zvýšil Roman Vašíček, když využil přihrávku, kterou mu po průniku adresoval Vašek. Poločasový dvougólový náskok byl již nadějný, ale tříbodovou jistotu neznamenal, protože nás několika bravurními zákroky zachraňoval Vojta. Vstup do druhého poločasu jsme nepodcenili a udržovali jsme inciativu na našich kopačkách. Když Vašek z přímého kopu zvýšil na 0 : 3, zdálo se být rozhodnuto. To bychom, ale nesměli být my. Vzápětí jsme inkasovali a zase bylo ještě o co hrát. Utkání definitivně rozhodla Filipova dorážka zdánlivě ztraceného a vybojovaného míče. V závěru jsme poskytli prostor pro útočení i domácím, ale konečné slovo měl po pěkné kombinaci Tomáš Netuka. Po dobrém výkonu jsme ze Selmic odjížděli hodně spokojeni.

Both comments and pings are currently closed.