Vojta Koudela

Maty Rež – Pája Jičínský – Jindra Dobrovolný – David Jánský

Tomáš Netuka – Tonda Branský – Vašek Branský – Honza Siska – Roman Vašíček

Filip Abbrent

V důležitém utkání jsme se museli obejít bez Martina Vondrouše. Na místo stopera se posunul Pája Jičínský a proti silnému středu domácích jsme nasadili trio Vašek, Tonda, Sísa. Úvod utkání nám vyšel. Trochu překvapivě jsme byli více v držení míče a než domácí pochopili, že jsme nepřijeli prodat kůži lacino, tak prohrávali 0 : 2. Svoji čtvrthodinu slávy si užil David Jánský, který se tak zařadil mezi hlavičkáře týmu. Nasazené tempo jsme nedokázali udržet a přenechali jsme iniciativu domácím. Osobní souboje jsme prohrávali, soupeře jsme zastavovali jen za cenu nedovolených zákroků a výsledek naší pasivity se dal očekávat. Nejprve z trestného kopu a následně z penalty jsme ještě do poločasu inkasovali a do druhého poločasu se začínalo znova. Druhý poločas byl jen pro silné nervy. Ačkoliv jsme očekávali nápor domácích, byli jsme to my, kdo se dokázal lépe zkoncentrovat na hru a po opatrném úvodu druhého poločasu jsme dvakrát udeřili. Střelci gólů byli Ťuk a Filip. Závěr utkání jsme nezvládli. Domácí čtvrthodinku před koncem snížili a v 87. minutě jsme inkasovali hanebný gól  od středového kruhu. V samotném závěru jsme ještě nastřelili břevno. Bod je sice dobrý, ale přesto jsme trochu zklamaní. Každopádně, nemáme se za co stydět.  Příští týden musíme potvrdit.