Bukovka – Mikulovice 2 : 1 (0 : 0)

Po příjemném importu tří bodů ze Sezemic nás čekal sice těžký, ale dle našeho názoru jeden z mála porazitelných soupeřů. Do utkání jsme vlítli v sestavě:

Vojta Koudela

David Jánský – Martin Vondrouš – Michal Zounar – Maty rež

Tonda Branský – Vašek Branský – Pája Jičínský (76. Pepa Snášel) – Honza Novotný (65. Jindra Dobrovolný)

Filip Abbrent – Dosty Dostálek (55. Míra Kouba)

V úvodních minutách jsme nechávali hostům dostatek prostoru a tím pádem jsme museli řešit nepříjemné situace před naším pokutovým územím. Asi po čtvrthodině jsme se vzpamatovali a soupeře jsme trochu přitlačili. Bohužel byla velká škoda, že jsme z převahy nic nevytěžili. Závěr prvního poločasu patřil opět hostům.  Druhá půlka již byla záživnější. Hosté nasadili Došu, který dokázal podržet balón a rozehrát a s Těšínským vytvořili těžko hlídatelnou dvojici. Za kombinační převahy hostů se z půlky napřáhl David Jánský a po fatální chybě hostujícího gólmana jsme vedli 1 : 0.  Sebevědomé hosty to nerozhodilo a pokračovali ve své kombinační hře, převážně na naší polovině. V době, kdy jsme čekali na vyrovnání se nám podařil rychlý kontr a Míra Kouba zvýšil na 2 : 0.  To už bylo nadějné, ale hosté nás stále přehrávali a my jsme jen odolávali jejich útokům, a modlili se, abychom vydrželi.  Očekávatelné snížení přišlo brzo, již v 73. minutě.  Svůj výborný výkon korunoval Těšínský. Vzápětí musel po zranění vystřídat Pája.  Závěrečných 15 minut jsme si museli těžce vybojovat.  Krutá tečka přišla až v nastavení. Zranil se Vašek.  Když si vezmu, že jsme vyhráli díky fatální chybě brankáře, tak je naše výhra nezasloužená. Na druhou stranu tým po celý zápas poctivě makal a z výkonů vypíchnu jen Koudyho, aby nezapadlo, že tentokrát byl stoprocentní. Byť máme po dvou kolech plný počet bodů, tak nás čekají zápasy bez Vaška, Páji a v září i bez Martina. No, myslím, že příští rok to trojka jistí.

Both comments and pings are currently closed.