Martin Vondrouš

David Jánský – Tonda Branský (Honza Siska) – Jindra Dobrovolný – Maty Rež

Tomáš Netuka (Honza Novotný) – Vašek Branský – Pája Jičínský – Roman Vašíček

Filip Abbrent

Tradiční derby začalo tradičně. Ve třetí minutě posoudil sudí ruku ve zdi za penaltový prohřešek a domácí vedli 1 : 0. Potom vzala otěže zápasu do nohou dvojice Vašek – Filip. Vašek posílal milimetrové pasy , jak říká trenér, do tahu a Filip nekompromisně pálil ostrými. Takto dokázali „naflákat“ pět gólů a šestý doplnil Ťuk. A ačkoliv se odehrával na pohled vyrovnaný a poměrně tvrdý mač  o každý míč, byl poločasový výsledek 2 : 6. Navíc jsme mohli být rádi, že Tonda nedostal „redku“ za zákrok na Dominika. Druhý poločas jsme odehráli sice v pozorné, ale hluboké defenzivě. Domácí ve snaze korigovat výsledek převzali iniciativu, ale naše obrana dokázala útoky domácích s vypětím všech sil odrážet.  Nakonec jsme inkasovali pouze jednou a domácí upravili na konečných 3 : 6. Tři body se počítají, ale mrzí nás, že jsme na útočnou hru ve druhé půlce úplně rezignovali.